Eetkamertafel Walnut bruin mangohout Ø130 cm

€839

Ronde eettafel van MySons uit de Belly Table collectie, massief mangohout en gelakt in de tint walnut. Met een doorsnede van 130 cm en een hoogte van 76 cm biedt hij ruimte om samen te eten.

Niet op voorraad, binnenkort weer leverbaar

Laagste prijs garantie van Nederland

10.000+ tevreden klanten

Gratis bezorging online vanaf €50,-

Achteraf betalen via Klarna

In de Belly Table collectie van MySons vind je deze ronde eettafel van massief mangohout, met een doorsnede van 130 cm en een hoogte van 76 cm. Het blad is afgewerkt in de tint walnut en gelakt.

Massief mangohout in walnut

Het hout is massief mangohout met een gelakte afwerking in walnut. Zo blijft de natuurlijke tekening van het hout zichtbaar, terwijl de laklaag het onderhoud makkelijk houdt.

Rond voor iedereen aan tafel

Met een doorsnede van 130 cm is er plek voor een groep rond de tafel, zonder dat de ronde vorm veel ruimte in de eetkamer inneemt.

Bij de andere tafels van Jeha

Bekijk de tafel naast de andere tafels in de collectie om te zien welke maat bij jouw eetkamer past.

Vragen over het product?

Neem contact op met één van onze medewerkers.

Bekijk onze producten in de winkel

Kom langs bij jouw winkel in de buurt en ontdek onze producten, krijg advies en laat je inspireren.

Wil jij weten of een product nog te zien is bij één van onze winkels?
Neem dan contact met ons op en we helpen je graag verder.